Obrzek vrch
 

Sháníte dárek pro muže ?


Nabídka triček s vtipným potiskem


Zde trička k příslušnému jubileu

Zde výběr triček dle profese oslavence

Zde trička dle zájmu oslavence

Zdraví

Úvod >> Zdraví


Pocení nohou

Film končil svatbou, ženich se jal pít z nevěstina střevíčku a celé kino plakalo dojetím. Kromě mne. Moje slzy pramenily z pocitu zoufalství a bezmoci - věděla, že se mi tohle nikdy nemůže stát. Ne, že bych se nevdávala nebo nenašla toho pravého, ale prostě proto, že by zhynul bídnou smrtí ihned poté, co by se chtěl napít z mého střevíčku (velikosti 41). Prostě mi nevoní nohy!

Publikováno 05. 06. 2012 Pocení nohou - celý článek...


Celulitida

Pokud se začnou bavit alespoň dvě ženy, rozhovor se po chvíli stočí z mužů na hubnutí a v zápětí i na problémy s celulitidou. Právě toto téma je, podle četných výzkumů, nejpalčivějším problémem pro ty, které si zakládají na svém vzhledu. Ovšem patří mezi ty problémy, s nimiž hodlají rozhodně bojovat.

Publikováno 05. 06. 2012 Celulitida - celý článek...


Aromaterapie

Již v dávných kulturách Egypťanů, Číňanů a Japonců náležely aromatické látky k významným léčebným a harmonizačním prostředkům. Dnes znovu objevujeme jemnou sílu aromatických vůní. Aromaterapie znamená uvědomělý výběr a použití éterických olejů k dosažení harmonie mezi tělem, duchem a duší. Esence se získávají převážně destilací vodní parou a obsahují účinné látky ve vysoce koncentrované formě.

Publikováno 05. 06. 2012 Aromaterapie - celý článek...


Pět bílých jedů

Cukry, bílé i hnědé, ať jsou vyrobeny z čehokoliv, jsou pro náš organismus škodlivé. Cukr se přidává téměř do všech potravin, ale naše tělo se s jednou čajovou lžičkou vyrovnává až tři dny. Čistý cukr je zdrojem krátkodobé energie, ale je silně kyselinotvorný. Představuje optimální potravu pro parazitickou kvasinku Candida albicans, žijící v našem těle, která vytváří neurotoxiny.

Publikováno 05. 06. 2012 Pět bílých jedů - celý článek...


Zdravé srdce

Jestli se potupně zadýcháte, když stoupáte do schodů, ve vedrech umíráte nebo vás trápí vysoký krevní tlak, tak přesně pro vás je pár následujících tipů, jak pomoci srdíčku zase začít tikat jako hodinky.

Publikováno 06. 05. 2012 Zdravé srdce - celý článek...


Detoxikační náplasti na chodidla

Jedním z účinných a oblíbených pomocníků při jarní detoxikaci organizmu jsou náplasti na chodidla, které mají silnou schopnost absorbovat toxické látky z těla prostřednictvím pokožky. Díky obsahu unikátních přírodních látek místo aplikace vyhřívají a zároveň obohacují o záporné ionty.

Publikováno 13. 09. 2011 Detoxikační náplasti na chodidla - celý článek...