Obrzek vrch
 

Sháníte dárek pro muže ?


Nabídka triček s vtipným potiskem


Zde trička k příslušnému jubileu

Zde výběr triček dle profese oslavence

Zde trička dle zájmu oslavence

Boty Reetone

Úvod >> Hubnutí >> Boty ReetoneReetone – povedená kolekce bot s revoluční technologií EasyTone od společnosti Reebok

O ženách je známo, že jsou schopny dobře a bez problémů provádět několik činností zároveň. Proč si tedy například k nakupování nebo běhání po úřadech nepřidat i posilování a tvarování postavy ?

Balanční polštářky

S tímto geniálním nápadem a technologií EasyTone přišel bývalý inženýr NASA Bill McInnis, když vylepšil obyčejnou sportovní obuv o balanční polštářky. Jejich umístěním na podešvi boty, donutil nositele takto vylepšené obuvi, aby vyrovnáváním nestability intenzivně zapojovali při běžné chůzi svaly nohou, zadečku a beder . Podpořil tím dále i jejich správné držení těla.

Když se pak k nápadité technologii přidal i odolný a kvalitní materiál, podpořený moderním designem a bohatou barevnou škálou, vznikla celá kolekce zajímavých modelů.

EasyTone

Řada EasyTone má několik provedení, od sandálů, kde cena začíná na 1400 Kč, přes klasické sportovní boty v ceně mezi 1800 Kč – 2600 Kč, až po vysokou sportovní obuv s cenou od 2400 Kč.

Traintone

Přizpůsobením technologie EasyTone pro taneční a cvičební účely, vznikla i řada Traintone (cena v rozmezí 1800 Kč – 2400 Kč), kdy mimo balančních polštářků na podešvi, jsou ve špičce bot umístěny ohybné drážky, které umožňují flexibilnější pohyb. Ocení je především tanečníci resp. cvičitelé zumby a aerobiku.

Využití

Takto vylepšená obuv splňuje všechna zdravotní kritéria a hodí se pro veškeré aktivity . Díky kombinaci funkčnosti a atraktivního vzhledu si našla oblíbence i v řadě slavných osobností, které ji nejen dále propagují, ale i sami využívají. Jsou jimi např. zpěvačka Lucie Vondráčková, tenistka Iveta Benešová a modelka Renata Langmannová.