Obrzek vrch
 

Sháníte dárek pro muže ?


Nabídka triček s vtipným potiskem


Zde trička k příslušnému jubileu

Zde výběr triček dle profese oslavence

Zde trička dle zájmu oslavence

Bezbolestná liposukce

Úvod >> Hubnutí >> Bezbolestná liposukceJednou z nejoblíbenějších metod formování postavy se v poslední době stává bezbolestná ultrazvuková liposukce, někdy také označovaná jako lipolýza nebo kavitace. Jen málokterý moderní kosmetický salón (a nejen v Praze) dnes nenabízí služby této šetrné a hlavně bezbolestné metody odstranění přebytečného tuku z těla.

Princip

Nejedná se však o operativní zákrok jako při klasické liposukci, ale tukové buňky jsou v tomto případě zničeny působením nízkofrekvenčního ultrazvuku. Pomocí ultrazvukové hlavice dojde k zahřátí a následnému rozbití tukových buněk a jejich přeměně na tekutinu, která je za pomocí lymfatického systému odbourána tělesným metabolismem. Z tohoto důvodu je vhodné doplnit ošetření následnou přístrojovou nebo manuální lymfodrenáží. Některé z přístrojů kombinují ultrazvuk s vakuem, které vytvoří podtlak a znásobí tak účinek kavitace rozprouděním krevního a lymfatického oběhu. Před samotným ošetřením je doporučováno omezení příjmu tuků a soli a hlavně dodržování pravidelného pitného režimu. Opakovat kavitaci je doporučováno 1x za dva týdny, celkový počet ošetření pak závisí na ošetřované partii a dosažených výsledcích.

Výhody

Ošetření je bezbolestné a nemá vedlejší účinky. Je určeno jak pro ženy, tak muže všech věkových kategorií. Je ideální pro ošetření malých i větších ploch. Nedochází při něm k poškození kůže a není proto nutná následná rekonvalescence. Oproti tomu všemu stojí cena ošetření , která se (samozřejmě v závislosti na konkrétní partii) pohybuje v řádech několika tisíců. I když vlivem dynamického konkurenčního prostředí se cena stále snižuje.

Kontraindikace

Kavitaci nemohou podstupovat osoby se srdečními chorobami, po transplantacích a s bypassem. Dále ženy v těhotenství, s děložními tělísky. Osoby s vysokým cholesterolem, cévními poruchami, jaterními a ledvinovými onemocněními, aterosklerózou, trombózou, tromboflebitidou, s kovovými implantáty v těle nebo záněty v místě aplikace.