Obrzek vrch
 

Sháníte dárek pro muže ?


Nabídka triček s vtipným potiskem


Zde trička k příslušnému jubileu

Zde výběr triček dle profese oslavence

Zde trička dle zájmu oslavence

Zítra to roztočíme drahoušku

Úvod >> Filmy a TV pořady >> Zítra to roztočíme drahouškuManžela jste náhodou neviděl ? Stojí dole s Vaší neteří a čekají na tramvaj. Moje neteř je přece v Teplicích. Tak to asi nebyla Vaše neteř.

Heleďte, já vám dám kilo a schválně mě necháte fouknout do balónku, jestli zčerná.

Jestli jsem snad vypustil nějaké extempore o vás a o vaší neteři, tak se hluboce omlouvám, Řekl jsem to jen tak, byl to jakýsi nejapný žert. No vidiš, nejapný žert. Hm... Vtipálek... Máme prima sousedy ! Ale ony vás ty srandičky přejdou !

Tak co pucujete, pucujete ? Pucujete, ale moc s tím nenajezdíte. No nejezdím, taky to nehuntuju. Já jen, že tady máte že jezdíte na kastrol a zatím jste se nehnul od chodníku. Víte jaký je to riziko ? Odjedu, někdo mi sem zaparkuje a budu nahranej. Takhle mám majetek pořád hezky pěkně před očima. Folof me !

Jdu právě do salonu kosmetiky. No to už je nejvyšší čas. Mně může urazit jedině inteligent. Viděla jste tu paruku ? Má jí připlácnutou jako koupací čepici.

Vyndavám z fenu kondenzátor, za chvilku vypukne u Bartáčků horor.

Podívej já to tušil, měli tam něco zapnutýho

Koukej to došrmdlat, za chvili přijdou inkousti, tak ať je to čistý. No pardón jak to se mnou mluvíte Podivejte se mladá pani, zaprvé vás vůbec neznám, a jsem tady nová tak bych si vyprosila to tykání. A jestli vy jste obyčejná uklízečka, tak to já jsem žena v domácnosti. Tak podivej ty šlejško, i kdyby si byla anglická královna, tak tady držíš stejnej vercajk jako jako já, jasný ? Jak se jmenuješ ? Boženka. Podívej Božka, na nás nic nehraj, ten kýbl ti tady nikdo nesebere a můžeš mi říkat Hortensie.

Paní Bartáčková opět naklepává řízky. Přece mi nechceš namluvit, že se ládujou řízkama každej den !

Máte ještě ty automatický pračky ? No ty za deset tisíc. Jo ty. Tak ty jsme prosím nikdy neměli. On jí totiž soused právě od vás přitáh. Jestli vás soused nepřitáh poněkud za nos.

Máte krásné čisté prádlo. (Šmik šňůra) Přeperte si to v tý svý americký pračce ! A další odvetné akce budou následovat !

Co jé ? Tady karkulka... (Kýbl, voda..)

Pokud této dámě jde o to co to provokace vůbec je, tak bysme se museli bavit na bilaterární úrovni. My jsme kulturní rodina. Já kupříkladu hraju ve filmu, celovečerním i barevném, takže jakákoliv provokace z mé strany je naprosto vyloučená.

Tak jsem si za poctivě vydělaný peníze koupil malý český auto. Na který se chodíte akorát koukat jestli vám ho nešlohli. Tady vidíte to nivó.

Neviděla, ale viděla ji Vlasta. A víš co řekla ? Že by se s takovou pofidérní cuchtou styděla jít po ulici ! Hlavně, že ty jsi taková manekýna !

Čekám na to vysvětlení. Já jsem přišel domů a nešel proud. Tak běžel na tramvaj a spadla trolej.

Tak ty mu říkáš Macku ? Tak ty mu říkáš Macku ?

Copak nejsou doma ? Nejsou a jen tak nebudou. Tady je napsáno pozor vajíčka. A máš z toho omeletu !

Víte co budeme muset vypít štoků, když je to do desátýho štoku.

Tak vy se račte vynacházet zde, pane řediteli. Ale pouze přechodně. Já jsem tady skoro řediteloval. Jenže to tady zreorganizovali, tak tady zaskakuju. Tak že byste ráčil zaskáknout pro ten matriál, pane řediteli.

Výtah ! Výtah ! Hrome kde to vězí. Takový mladý lidi a neuměj jezdit výtahem. Že se nestydíte.

Nepujdem si hopsnout ? Za prvé neumím hopsat a za druhé už mám docela slušnou opici. Naučim vás Čaka Čuto. Co to je ? Jihoamerickej tanec.

Točíme tři mušketýry. A koho ty tam hraješ ? To je ale blbá otázka. Držím za uzdu koně.

Ve starym baráku jste byla na všechny jako med. No jo, to jsem ale byla správcová. Teď mi můžou být všichni ukradený. Všechno je to stejnej ksindl.

Myslíš že to zabere ? Ze váháš lidská blbost je neomezená.

Koupim, okamžitě koupim a dám vám klidně 4 tisíce ! A já něco prodávám ? Prodáváte ! Octavii. Dole na ulici je oznámení. A dám vám klidně 5 tisíc !

To svatební oznámení dali natisknout oni. Tuhletu legrácku na tý veřejný schůzi nadneseme taky, ať se škvařej.

Jé naši, je to možný a dokonce ve vlastním autě.

Vy jste nalíčili tu bufetářku našemu synovi a ta naivní duše na to nalítla !