Obrzek vrch
 

Sháníte dárek pro muže ?


Nabídka triček s vtipným potiskem


Zde trička k příslušnému jubileu

Zde výběr triček dle profese oslavence

Zde trička dle zájmu oslavence

Tangle Teezer – kartáč na vlasy

Úvod >> Kosmetika >> Tangle Teezer – kartáč na vlasyTangle Teezer – profesionální kartáč na vlasy

Revoluční kartáč na vlasy Tangle Teezer (čti „tengl týzer“) je posledním hitem mezi pomocníky pro snadné a hlavně bezbolestné rozčesávání vlasů. Bez problémů si poradí jak se suchými, tak mokrými vlasy, a stejně tak i s vlnitými nebo kudrnatými.

Tangle teezer

Technologie

Štětiny kartáče jsou speciálně rozvrhnuté a mají schopnost ohnout se nad zacuchaným místem, které rozčešou bez nepříjemného tahání či bolestivého trhání. Jsou umístěny blízko sebe a pomáhají uhlazovat vnější vrstvu vlasové kutikuly. Tangle Teezer zabraňuje lámání a třepení vlasů a obnovuje jejich přirozenou pružnost a lesk.

Provedení

Použití je rychlé a jednoduché, kartáč perfektně padne do každé ruky a bez námahy rozčeše i ty nejzacuchanější vlasy. Vyrábí se v několika velikostních provedení (pro malé parádnice, standard či kompakt do kabelky ) i barevných odstínech (od sytě růžové až po elegantní černou). Cena se pohybuje v řádech od 390 – 530 Kč.

Osobní zkušenost

Při poslední návštěvě své kadeřnice jsem měla možnost si tuto novinku na vlastní kůži, tedy spíše na vlastní vlasy vyzkoušet. Vzhledem ke svému ergonomickému tvaru skutečně padne do ruky a česání s ním je docela příjemné a snadné. Na nošení v kabelce je ale standardní provedení moc velké. Kompaktní jsem možnost vyzkoušet neměla, ale zase je to myslím na úkor pohodlného držení při česání. A růžová byla opravdu sytá, takže bych volila raději barvu fialovou nebo černou.