Obrzek vrch
 

Sháníte dárek pro muže ?


Nabídka triček s vtipným potiskem


Zde trička k příslušnému jubileu

Zde výběr triček dle profese oslavence

Zde trička dle zájmu oslavence

Seznamování přes internet

Úvod >> Vztahy >> Seznamování přes internetJako mnoho lidí v dnešní době jsem i já vyzkoušel seznamování přes internet, hlavně z důvodu dřívějšího nedostatku příležitostí a ostychu oslovit dívku na ulici.

Jak se věci mají...

Jelikož poměr inzerátů na internetových seznamkách je většinou 2:1 ve prospěch holek, pro zvýšení pravděpodobnosti úspěchu je lepší odpovědět raději na více inzerátů. Pokud chcete opravdu uspět slovem více rozumím klidně odeslat 40 - 50 odpovědí.

Taktéž doporučuji hned přiložit fotografii. Jednoduše je lepší raději na jejím základě žádnou odpověď nedostat, než jí poslat dodatečně a následně dostat odpověď ve smyslu že jste sice hezkej ale že by přece jen dala taky příležitost někomu jinému.

Je třeba si uvědomit, že holkám přijde mnoho odpovědí a rozhodují se jednak dle přiložené fotografie a samozřejmě podle textu inzerátu. Pravopisné chyby a příliš strohý a nudný text moc velký dojem neudělají.

Rande 1

Vyměnili jsme si fotky a dali jsme si rande. Zajímavé bylo, že slečna trvala pouze na jednom konkrétním podniku, kde se chtěla sejít a o jinou lokalitu než navrhovala neměla zájem. Inu co zbývalo, souhlasil jsem.

Přišel jsem do restaurace, úspěšně našel osamělou slečnu a příběh se začal odvíjet. Snažil jsem se být sympatický, mluvil jsem o všem možném. Ovšem slečna toho moc sama nemluvila, spíše pouze odpovídala na otázky a to velmi stručně.

Taktéž jsem začal cítit, že v té hospůdce je podezřele ticho, lidi si mezi sebou moc nepovídali, takový ten standartní šum mnoha hlasů tam nebyl. Taktéž tam nebylo moc lidí, pouze 3 - 4 stoly byly obsazené. Zvláštní atmosféru nakonec prolomil až pes, který přišel k našemu stolu. Pohladil jsem ho, řekl jsem jak je pěknej, jeho majitel taktéž nějak odpověděl a to tísnivé ticho zmizelo a lidi se začali více bavit mezi sebou.

První poměrně náročné rande skončilo a my se domluvili zatím na neurčito na příště. Na té další schůzce mi slečna potvrdila, že do té hospůdky chodí velmi často a okolo sedící lidé byli jejími známí, kteří byli seznámeni s tím, že přijde někdo "na inzerát". Tohle mi přišlo jako docela silné kapky, ale co se dalo dělat.

S touto slečnou jsem se ještě párkrát viděli, ovšem pověstná jiskřička nepřeskočila ani na jedné straně.

Rande 2

Opět proběhla výměna fotek a následná schůzka.

Jeli jsme kousek autem do jedné hospody. Ovšem prakticky od začátku to bylo celkem náročné, neboť jsme nemohli najít společné téma a slečna mi připadala dost nekomunikativní.

Dojeli jsme do hospody a stále to bylo takové nijaké. Ovšem potom přišla řeč na domácí mazlíčky a to naštěstí prolomilo ledy. Řekl jsem jí, že chováme želvu, ona se zas rozpovídala o svém pejskovi z útulku a jiných zvířátkách, které měla v mládí, vše nabralo obrat o 180 stupňů a byla pohoda.

Nutno říci, že ani tady nevznikl vztah, ale pěkné kamarádství.

Zhodnocení na závěr

Můj názor na seznamování na internet je ten, že to není špatná věc, ale narazit na tu pravou se mi zatím nepodařilo. Když se sejdou alespoň trochu rozumní lidé s podobnými zájmy tak i když jiskra nepřeskočí, dají se získat kamarádi což také není k zahození.

Mám ten dojem, že problém bylo spíše to, že málokdy jsem narazil na někoho kdo by mě doslova zmagnetizoval. Když už to tak bylo protějšek mě nechtěl a naopak přišlo pár slečen, které se nabízely příliš lacino a které zase nepřitahovaly mě.

Platí ale i zde pravidlo, že člověk musí hlavně chtít a jít si za tím. Prostě stále odpovídat, stále to zkoušet a jednou to 100% vyjde i touto internetovou cestou. Prostě 3 rande týdne a stále odpovídat, vyvěšovat vlastní inzeráty, klidně na více serverů.